Pilníkovo pozdní odpoledne 2018

4. červen 2018

Pilníkovo pozdní 13. odpoledne! Freestylový mistrák, nadějní prckové, skvělá muzika i nebeské překvapení!

  • DATUM: sobota 28. 7. 2018
  • ČAS: 14:00 hod. až 18:00 hod.
  • MÍSTO: Čerčany (u Prahy) PSČ: 257 22 v areálu firmy ŽPSV
  • VSTUPNÉ: dobrovolné
  • PLÁN: užít si extrémní sportovní den a skvěle se pobavit!

Pilníkovo pozdní odpoledne

 

Třináct let! Mojí srdcovku čeká další ročník extrémní zábavy, na kterou mohou přijít do Čerčan všichni milovníci parádních triků, vysokých skoků i výfukových výparů.

Pilníkovo pozdní odpoledne, brané jako oficiální mezinárodní mistrovství České republiky ve Freestyle motocrossu, bude ostrým testem i pro moje svěřence. V mé FMX junior akademii vyrůstají nové hvězdičky, které mohou v budoucnu světu ukázat, jak září Česko.

O zábavu nebude nouze! Fanoušky rozhýbou salta kolínských gymnastů Flyingboys. O pořádek se postarají bojovníci Hanuman gym Praha pod vedením trenéra Petra Macháčka, z jejichž ukázek Muay Thai (thajského boxu) se bude návštěvníkům tajit dech. A pokud budou žasnout tak, že se jim zraky upnou na oblohu, zamotá jim hlavu špičkový pilot série Red Bull Air Race Martin Šonka!

U motorek a motorů rozhodně nesmí chybět kvalitní muzika. Pilníkův mentální kouč Daniel Landa dá pár písniček a o kompletní hudební program se postarají borci z kapely Divokej Bill!

Tak neváhejte a v sobotu 28. července doražte i se svými ratolestmi, pro které boudou připraveny soutěže o skvělé ceny, do Petrova tréninkového centra v Čerčanech. Hlady nezůstanete, bude o vás parádně postaráno od Prague Cateringu!

A abychom si mohli přiťuknout a oslavit tento den D, připravil jsem pro vás »večerní party« v Čerčanech u vodáckého tábořiště v areálu Čerčanská koupadla.

Těším se na vás! Petr

PPO Party