Pilníkovo pozdní odpoledne

Více informací
Lifestyle

Instagram @pilnikovopozdniodpoledne

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
O nás foto

Co je Pilníkovo pozdní odpoledne

Pilníkovo pozdní odpoledne 2018

Moje srdce, moje akce, moje všechno… Navíc spojené s dětmi. Samozřejmě, řeč je o Pilníkově pozdním odpoledni! Show, kterou pro milovníky adrenalinu a zábavy pořádám už dlouhých 12 let. Ano, první ročník jsem dal dohromady opravdu, když mi bylo čtrnáct. Samozřejmě s pomocí mého šéfmechanika v podobě milovaného táty a rodiny bych do dneška nezvládal asi vůbec nic.
O co jde? Děláte si legraci, že to nevíte? No, dobře. Každý rok pozvu do svého tréninkového centra v Čerčanech u Benešova partu kamarádů, létáme vzduchem a dáváme, co umíme. Přestávky vyplňují zajímaví hosté – každoročně přijíždějí legendy freestyle motokrosu nejen z Česka, ale z celého světa, letadlo tu provětral TOP pilot Red Bull Air Race Martin Šonka, zazpíval rapper Marpo, Olga Lounová či Ben Cristovao. Dělo se tu toho hodně…


A v dalších letech budeme pokračovat a já se nesmírně těším! Myslím samozřejmě i na ty nejmenší. Děti se vyblbnou na skákacím hradě, trampolíně, atd… zasoutěží si o zajímavé ceny, každý si tu najde to svoje. Sledujte mé stránky a Pilníkovo pozdní odpoledne vás nemine!

 

#Hashtag pro Pilníkovo pozdní odpoledne


#PilnikovoPozdniOdpoledne
#PPO

Aktuality

Novinky k PPO

Galerie

Prohlédni si festivalové fotky a videa

Partneři a sponzoři festivalu