Pilníkovo pozdní odpoledne

Více informací
O nás foto

Co je Pilníkovo pozdní odpoledne

Pilníkovo pozdní odpoledne 2020

 • DATUM: SOBOTA 18.7.2020

 • ZAČÁTEK AKCE: V 16:00 HODIN

 • ADRESA: 
  FMX PARK PETRA PILÁTA
  ulice PRŮMYSLOVÁ, 257 22 ČERČANY'
  AREÁL FIRMY ŽPSV

 • CENA VSTUPENKY: 150,- KČ

 • KVŮLI COVID-19, PŘEDPRODEJ VSTUPENEK OMEZEN NA 1.000 OSOB

 • VÝTĚŽEK ZE VSTUPNÉHO DARUJEME NA PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ NOVÉHO KOMPLEXNÍHO REHABILITAČNÍHO CENTRA DO BENEŠOVSKÉ NEMOCNICE.

Moje srdce, moje akce, moje všechno… Navíc spojené s dětmi. Samozřejmě, řeč je o Pilníkově pozdním odpoledni! Show, kterou pro milovníky adrenalinu a zábavy pořádám už dlouhých 14 let. Ano, první ročník jsem dal dohromady opravdu, když mi bylo čtrnáct. Samozřejmě s pomocí mého šéfmechanika v podobě milovaného táty a rodiny bych do dneška nezvládal asi vůbec nic.
O co jde? Děláte si legraci, že to nevíte? No, dobře. Každý rok pozvu do svého tréninkového ŽPSV FMX centra v Čerčanech u Benešova partu kamarádů, létáme vzduchem a děláme, co umíme. Přestávky vyplňují zajímaví hosté – každoročně přijíždějí legendy freestyle motokrosu nejen z Česka, ale z celého světa, letadlo tu již několikrát provětral TOP pilot Red Bull Air Race Martin Šonka. O gymnastické věci se již tradičně postaraji FLYING BOYS. Zazpíval Daniel Landa, rapper Marpo, Olga Lounová či Ben Cristovao. 2018 jsme měli dokonce koncert skupiny DIVOKÝ BILL! No dělo se tu toho již opravdu hodně…


A i v dalších letech budeme pokračovat a já se nesmírně těším! Myslím samozřejmě i na ty nejmenší. Děti se vyblbnou na skákacím hradě, trampolíně, atd… zasoutěží si o zajímavé ceny, každý si tu najde to svoje. Sledujte mé stránky a Pilníkovo pozdní odpoledne vás nemine!

 

#Hashtag pro Pilníkovo pozdní odpoledne


#PilnikovoPozdniOdpoledne
#PPO

Aktuality

Novinky k PPO

Galerie

Prohlédni si festivalové fotky a videa

Partneři a sponzoři festivalu