Tandemové salto na motorce s Petrem Pilátem

10 000

Chcete poznat, jaký je to pocit, skočit na motokrosové motorce back flip? Žádná slova nemohou popsat dobrodružství, kterého se můžete zúčastnit. Tenhle dárek si jednoduše musíte prožít na vlastní kůži. Salto na motorce v tandemu zvládá na celém Světě pouhých pár sportovců! A tento zážitek nikde jinde neseženete!

Nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž od Petra Piláta před tandemovým skokem, a poté zažijete to samé, co on! Stoupající adrenalin při nájezdu do odrazové rampy, nádherný pocit při výskoku, lehké přetížení, let hlavou dolů ve výšce cca 12metrů a nakonec přistání do foam pitu ( bedna plná molitanu ). Láká Vás tento adrenalinový zážitek? Nic Vám nebrání, objednávejte.

 

  • Lokalita:

Tréninkový FMX areál Petra Piláta – Čerčany ( cca 30 km od Prahy )

  • Balíček obsahuje:

pozemní přípravu, tandem back flip ( salto vzad ) na motokrosové motorce KTM SX 250ccm Petra Piláta, přistání do foam pitu ( bedna plná molitanu ), zapůjčení veškerého motokrosového vybavení (oblečení, chrániče, helma, atd. ), podepsaný dres + kartička s věnováním od Petra Piláta.

  • Průběh:

během krátké, cca 15minutové instruktáže, vám Petr Pilát vysvětlí vše důležité, obléknete si chrániče a veškeré potřebné motokrosové oblečení pro skok. Poté nasednete na motorku před Petra a párkrát zkusíte rozjezd na odrazovou rampu. Vaše starost bude pouze se držet řídítek a vše ostatní už bude na Petrovi. Následuje cca 3 vteřinový skok. Ve výšce cca 12 metrů se otočíte hlavou dolů a pak už následuje bezpečné přistání do tzv. foam pitu ( bedna 16x10 plná molitanových kostek. Z molitanu už vylezete sami a motorka se vyndá z molitanu na kladce s elektromotorem.

  • Balíček neobsahuje:

dopravu na místo konání, stravu

  • Sezóna:

duben–říjen ( dle aktuálního počasí )

  • Doprovod:

Vezměte si s sebou své kamarády nebo rodinu. Mohou vás fotit a filmovat jak nasedáte s Petrem Pilátem na motorku, Váš skok a poté i jak vylézáte z molitanu.

  • Počasí:

má vliv - povětrnostní podmínky musí splňovat podmínky pro bezpečný skok

  • Zdravotní stav:

Zážitek není vhodný pro těhotné ženy, pro osoby trpící epilepsií, záchvaty, opakovaném omdlívání, ztráty zraku, srdečními problémy, těžké mentální nemoci. Účastník nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek, nebo pod vlivem alkoholu.

  • Poznámka:

Tandemové salto s Petrem Pilátem může absolvovat kdokoli zdravý ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 100 kg. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek bude vypsán náhradní termín, kterému je nutné se přizpůsobit. V průběhu roku bude vypsáno celkem 6-7 termínů ( duben – říjen / cca 1 termín měsíčně ) na využití zážitku. Rezervace termínu se musí potvrdit minimálně 5 dní před vypsaným termínem. Závaznou rezervaci je možné bez stornopoplatků zrušit nejpozději 5 dní před domluveným termínem.

Mohlo by se vám líbit